Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Udany i efektywny trening nie może się odbyć bez dobrego zaplecza w postaci innowacyjnych akcesoriów. Jednym z cenionych przyrządów treningowych są drabinki koordynacyjne, dzięki którym można wykształcać właściwy rozwój ruchowy. Są to nowoczesne, skuteczne narzędzia do poprawy koordynacji graczy – nie tylko zawodowców, ale też amatorów. Na drabinkach koordynacyjnych powinni ćwiczyć nie tylko dorośli zawodnicy, a przede wszystkim młodzi sportowcy, którzy są w kluczowej fazie rozwoju i nauki prawidłowego wykonywania ruchu.

Profesjonalne pomoce trenerskie

Co daje drabinka koordynacyjna? Spośród wielu specjalistycznych akcesoriów trenerskich zaledwie cześć służy do kompleksowych treningów. Drabinki koordynacyjne mogą być stosowane indywidualnie, jak i w drużynie, pod okiem trenera. Długość sprzętu można dopasować do potrzeb oraz ilości uczestników.

Na rynku dostępne są różne długości drabinek koordynacyjnych, krótkie i długie, wśród których najpopularniejsze są 4,6 oraz 8 metrów. Dzięki opcji regulacji szczebli można stworzyć narzędzie na miarę potrzeb, dopasowując poszczególne elementy w jedną spójną całość, według założeń treningowych.

Na boisku i w sali ćwiczeń, czyli o zastosowaniu drabinek

Drabinka koordynacyjna – jakie ćwiczenia można na niej wykonywać i czy nadaje się na boisko? Są to częste pytania trenerów i sportowców, dla których liczy się uniwersalne zastosowanie przyrządów treningowych, wytrzymałość sprzętu oraz jego dopasowanie do potrzeb zawodnika.

Dzięki swojej konstrukcji drabinki koordynacyjne posłużą w hali sportowej i w warunkach zewnętrznych, są odporne na wahania temperatur oraz wilgotności. Można na nich wykonywać zróżnicowane ćwiczenia, poprawiające koordynację ruchów, tempo oraz zwrotność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium