Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Promocja

Udany i efektywny trening nie może się odbyć bez dobrego zaplecza w postaci innowacyjnych akcesoriów. Jednym z cenionych przyrządów treningowych są drabinki koordynacyjne, dzięki którym można wykształcać właściwy rozwój ruchowy. Są to nowoczesne, skuteczne narzędzia do poprawy koordynacji graczy – nie tylko zawodowców, ale też amatorów. Na drabinkach koordynacyjnych powinni ćwiczyć nie tylko dorośli zawodnicy, a przede wszystkim młodzi sportowcy, którzy są w kluczowej fazie rozwoju i nauki prawidłowego wykonywania ruchu.

Profesjonalne pomoce trenerskie

Co daje drabinka koordynacyjna? Spośród wielu specjalistycznych akcesoriów trenerskich zaledwie cześć służy do kompleksowych treningów. Drabinki koordynacyjne mogą być stosowane indywidualnie, jak i w drużynie, pod okiem trenera. Długość sprzętu można dopasować do potrzeb oraz ilości uczestników.

Na rynku dostępne są różne długości drabinek koordynacyjnych, krótkie i długie, wśród których najpopularniejsze są 4,6 oraz 8 metrów. Dzięki opcji regulacji szczebli można stworzyć narzędzie na miarę potrzeb, dopasowując poszczególne elementy w jedną spójną całość, według założeń treningowych.

Na boisku i w sali ćwiczeń, czyli o zastosowaniu drabinek

Drabinka koordynacyjna – jakie ćwiczenia można na niej wykonywać i czy nadaje się na boisko? Są to częste pytania trenerów i sportowców, dla których liczy się uniwersalne zastosowanie przyrządów treningowych, wytrzymałość sprzętu oraz jego dopasowanie do potrzeb zawodnika.

Dzięki swojej konstrukcji drabinki koordynacyjne posłużą w hali sportowej i w warunkach zewnętrznych, są odporne na wahania temperatur oraz wilgotności. Można na nich wykonywać zróżnicowane ćwiczenia, poprawiające koordynację ruchów, tempo oraz zwrotność.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium