W każdej damskiej garderobie powinno znaleźć się minimum kilka sztuk okryć wierzchnich. Te na chłodniejszą pogodę, te na nieco cieplejszą jak i te, które sprawdzą się jedynie podczas ulewnych deszczy. Jednak najtrudniejszą pogodą w kwestii ubioru są temperatury przechodnie, kiedy jest już zbyt ciepło na kurtkę, a zbyt chłodno na samą bluzę. Takie warunki dają się we znaki szczególnie podczas uprawiania sportu.

Fantastycznym rozwiązaniem są kamizelki damskie. Kamizelka sportowa ma szereg nieprzecenionych zalet. Pozwala na zachowanie pełnego zakresu ruchu, a także ogrzewa górną część ciała, która jest najbardziej podatna na zmianę temperatury. Jest to zatem nieprzeceniony element garderoby na przejściowe sezony.

Damska kamizelka sportowa na chłodniejsze dni

Warto, by kamizelka damska była dopasowana odpowiednio do warunków atmosferycznych. Na pogodę bardzo niepewną, np. podczas jesieni czy wiosny, polecana jest głównie kamizelka puchowa damska o doskonałym właściwościach izolujących. Umieszczony wewnątrz puch znakomicie zatrzymuje ciepło przy ciele i jednocześnie nie pozwala na jego wymianę ze światem zewnętrznym.

Znakomitym wyborem jest stylowa kamizelka pikowana damska. Zazwyczaj takie modele składają się z poziomych pasów lub rombów, które powstały w celu “utrzymania” puchu we właściwym miejscu. Wnętrze nie bryluje się podczas aktywności fizycznej i tym samym zapewnia stałą izolację od chłodu.

Kamizelki do tenisa damskie znajdziesz w Amazing.pl

Kamizelki do tenisa damskie powinny spełniać szereg bardzo istotnych zadań. Po pierwsze, są użytkowane w warunkach gry na korcie tenisowym, która wymaga pełnej swobody ruchów, co doskonale spełniają kamizelki damskie z dzianiny. Są miękkie, świetnie przylegają do ciała i w żaden sposób nie ograniczają ruchów.

Kamizelka sportowa damska to zatem jeden z najważniejszych elementów garderoby. Nie obniża komfortu podczas wykonywanych czynności, nie pogarsza krążenia w dłoniach i co najważniejsze - znakomicie izoluje ciało od chłodu i trudnych warunków atmosferycznych. Wybierz najlepsze modele kamizelek damskich w Amazing.pl i ciesz się z aktywności w każdą pogodę!

Kamizelki

Head Elite Vest W - dark blue Head Elite Vest W - dark blue
Producent: Head
Cena:

289,00 zł

Cena regularna: 340,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Head Vision Insulated Vest W - navy Head Vision Insulated Vest W - navy
Producent: Head
Cena:

246,00 zł

Cena regularna: 440,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Head Club W Vest - white Head Club W Vest - white
Producent: Head
Cena:

89,00 zł

Cena regularna: 179,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Head Vision Insulated Vest W - navy Head Vision Insulated Vest W - navy
Producent: Head
Cena:

175,00 zł

Cena regularna: 359,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Head Elite Vest W - black Head Elite Vest W - black
Producent: Head
Cena:

289,00 zł

Cena regularna: 340,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl