Podczas aktywności fizycznej najważniejsze jest właściwe odzienie. Ma bowiem zapewnić doskonałą izolację od warunków atmosferycznych, a także ograniczać ruch w jak najmniejszym stopniu. W kobiecej garderobie niewątpliwie najważniejsze są kurtki sportowe damskie. Zapewniają znakomite odizolowanie od chłodu i przyczynią się do przyjemnego treningu.

Kurtki sportowe powstały z uwagi na chęć odbywania treningów nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Cechują się doskonałą termoizolacją, wodoodpornym materiałem oraz usuniętym zjawiskiem przemakania. Dzięki temu skutecznie izolują od chłodu, a także od deszczu, śniegu oraz wiatru.

Kurtka sportowa na trening tenisa

Kurtkę sportową damską warto używać głównie podczas bardzo złych warunków pogodowych, np. w chwili dużych opadów śniegu, czy ulewnych deszczy. Spadające krople w żaden sposób nie wnikną do wnętrza kurtki i nie schłodzą organizmu. Skutecznie zablokują zimny wiatr i tym samym nie pozwolą na wymianę temperatury między ciałem, a powietrzem.

Warto jednak pamiętać, że kurtka tenisowa zapewnia praktycznie taką samą sprawność ruchową jak zwykła bluza. Powód jest prosty. Każda kurtka tenisowa ma formę bluzy i tym samym jest równie wygodna i komfortowa co klasyczne, rozpinane modele. To bardzo istotne szczególnie w trakcie treningów na korcie tenisowym, gdzie wymaga się pełnego zakresu ruchu.

Kurtki damskie sportowe znajdziesz w Amazing

Kurtki tenisowe są przeważnie zbudowane ze znakomitych materiałów i są przez producentów wyposażone w systemy zwiększające rozciągliwość, np. w postaci “Ergo Stretch”. Dzięki temu mogą być ściśle dopasowane do ciała zawodniczki i nie krępować ruchów podczas najtrudniejszych zagrań. Ważne są również ściągacze na biodrach i wokół końcówek rękawów. Powinny idealnie przylegać do ciała, aby nie dopuszczać do wnętrza chłodnego powietrza, wiatru oraz wody.

Najlepsze kurtki tenisowe znajdziesz w Amazing.pl. Dostępnych jest wiele modeli, które znakomicie uzupełnią garderobę każdej osoby, która liczy na nieskrępowane ruchy i znakomite właściwości termoizolacyjne.

Kurtki

Head Elite Jacket W - black Head Elite Jacket W - black
Producent: Head
Cena:

359,00 zł

Cena regularna: 420,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Head Elite Jacket W - dark blue Head Elite Jacket W - dark blue
Producent: Head
Cena:

359,00 zł

Cena regularna: 420,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Head Performance W Softshell Jacket - black Head Performance W Softshell Jacket - black
Producent: Head
Cena:

228,93 zł

Cena regularna: 399,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Head Vision Insulated  Jacket W - navy Head Vision Insulated Jacket W - navy
Producent: Head
Cena:

269,00 zł

Cena regularna: 489,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Fila Jacket JACKY W Fila Jacket JACKY W
Producent: Fila
Cena:

319,00 zł

Cena regularna: 349,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Head Light Insulation Jacket W - coral Head Light Insulation Jacket W - coral
Producent: Head
Cena:

259,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl