Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Promocja

Profesjonalni tenisiści cenią sobie jakość rzutu, a także możliwość kontrolowania lotu piłki na korcie. Dzięki nowoczesnym technologiom i analizie potrzeb sportowców powstały piłki ciśnieniowe Dunlop, łączące w sobie takie cechy jak: trwałość, jakość oraz stylowy design.

Piłki ciśnieniowe Dunlop są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy pierwsze kroki w tenisie mają już dawno za sobą, a także chcą doskonalić technikę odbijania. W przeciwieństwie do cięższych piłek bezciśnieniowych, te pozwalają w pełni panować nad jakością uderzenia oraz długością lotu, co ma przełożenie na sportowe sukcesy!

Dunlop dla profesjonalistów i zaawansowanych

Jako jedne z nielicznych, piłki sportowe Dunlop zostały zaakceptowane przez Międzynarodową Federację Tenisową ITF jako produkt wysokiej klasy, dostosowany do potrzeb zawodowych graczy. Piłki ciśnieniowe są świetnie widoczne na korcie dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Dostępne są w zestawach po kilka sztuk, w designerskich, metalowych puszkach, które dodatkowo zabezpieczają przed wydostawaniem się na zewnątrz zawartego w piłkach gazu.

Piłki tenisowe Dunlop można zakupić w różnych wersjach, takich jak: Dunlop ATP, Dunlop Fort ALL Court Tournament, Dunlop Fort Clay Court, Dunlop Fort Elite czy też Pro Tour, Tour Performance, w praktycznych zestawach po cztery sztuki. Warto pamiętać o kontrolowaniu twardości piłki i wymieniać ją zawsze wtedy, gdy stwierdzimy, że zmniejszyła się ilość wewnętrznego gazu.

Wybierz piłki ciśnieniowe Dunlop w Amazing

W sklepie Amazing pasjonaci tenisa z pewnością wybiorą model idealny do oczekiwań i stopnia zaawansowania. Metalowe, sportowe puszki z piłkami tenisowymi Dunlop można łatwo transportować w plecaku lub torbie, bez ryzyka uszkodzenia - są lekkie i dobrze zabezpieczone.

Piłki ciśnieniowe Dunlop zakupione w Amazing to nie tylko gwarancja wysokiej jakości i dynamiczna obsługa, ale również najwyższa dbałość o sportowców, ich potrzeby oraz oczekiwania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl