Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wyrabianie w dziecku od najmłodszych lat nawyków systematyczności i dyscypliny, w przyszłości może zaowocować nie tylko sukcesami, lecz także zwiększoną pewnością siebie dziecka. Dziecko trenujące od młodych lat tenis ziemny, w przyszłości będzie miało doskonałą kondycję i koordynację ruchową. Będzie też znało swoją wartość i ambitnie podchodziło do najróżniejszych życiowych wyzwań - nie tylko związanych ze sportem.

Kompletując dla malucha rakietę tenisową, strój sportowy oraz piłki, warto zwrócić uwagę na specjalne piłki juniorskie dla dzieci. Kupuje się je w zależności od wieku i wzrostu dziecka. Sprzedawca w dobrym sklepie sportowym z pewnością doradzi, jaki zestaw piłek nabyć dla początkującego tenisisty.

Piłki do tenisa dla dzieci - czym się różnią od zwykłych?

Piłki do tenisa dla dzieci dzieli się na trzy kategorie. Czerwone, to piłki latające o 75% wolniej od zwykłych i nadają się dla dzieci w wieku 5-7 lat, gdyż odbijają się na wysokość wzrostu dzieci w tym wieku. Piłki juniorskie pomarańczowe dedykowane są dzieciom w wieku 8-9 lat, o wzroście 105-120cm, i odbijają się 50% wolniej od zwykłych. Trzecia kategoria to piłki zielone, wolniejsze o 25% w stosunku do zwykłych i odbijające się na wysokość wzrostu dziecka w wieku 9-10 lat.

Dziecko trenowane od 5. roku życia, przechodzące na coraz wyższy poziom gry, w wieku 10-11 lat jest już w stanie podjąć grę zwykłymi piłkami. Specjalnie dobrane piłki juniorskie pozwalają wyszkolić technikę gry i koordynację ruchową.

Piłki juniorskie znajdziesz w Amazing.pl

Piłki tenisowe dla dzieci w różnym wieku znajdziesz w Amazing.pl - sklepie internetowym z piłkami i akcesoriami do tenisa. To wysoce specjalistyczny sklep, w którym pracownicy pomogą Ci wybrać sprzęt tenisowy, którego potrzebujesz.

Piłki tenisowe są bardzo zróżnicowane w zależności od wielu czynników. Dlatego dobrze jest zapoznać się z poszczególnymi ich rodzajami, jeszcze zanim zabierzemy się do kompletowania swoich akcesoriów tenisowych. Jak w każdym sporcie - sprzęt najlepiej jest mieć własny, dopasowany do naszych potrzeb.

Piłki juniorskie

Wilson Minions Stage 3 (3 szt.) - red Wilson Minions Stage 3 (3 szt.) - red
Producent: Wilson
Cena:

27,00 zł

Cena regularna: 30,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wilson Starter Foam Ball (3 szt.) Wilson Starter Foam Ball (3 szt.)
Producent: Wilson
Cena:

45,00 zł

Cena regularna: 52,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wilson Starter Foam Ball (6 szt.) Wilson Starter Foam Ball (6 szt.)
Producent: Wilson
Cena:

85,00 zł

Cena regularna: 119,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Head T.I.P. Orange (3 szt.) Head T.I.P. Orange (3 szt.)
Producent: Head
Cena:

25,00 zł

Cena regularna: 30,00 zł

szt
zobacz więcej
  • promocja
Prince P&S Stage 2 (3szt) - orange Prince P&S Stage 2 (3szt) - orange
Producent: Prince
Cena:

27,00 zł

Cena regularna: 34,00 zł

szt
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl