Opcje przeglądania
Kategorie
Promocja

Wiesz, że w grze w tenisa ziemnego strój i sprzęt są niezwykle istotne. Ale czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to odpowiednia piłka treningowa może diametralnie zmienić przebieg meczu? Najlepsi profesjonalni gracze przy każdej możliwej okazji korzystają z nowych piłek treningowych.

Trenują nimi w celu przyzwyczajenia się, aby w rozpoczętym meczu wiedzieć jak je prawidłowo wykorzystać, żeby wspomogły drogę do zwycięstwa. Każdy zawodowiec piłkę treningową zmienia po siódmym gemie meczu, a następnie robi to konsekwentnie co każde dziewięć gemów. Korzystasz z tego rytuału?

Piłki treningowe Prince - najlepsze dla najmłodszych, początkujących graczy

Piłki treningowe Prince to idealne piłki dla początkujących graczy. W sklepie Amazing.pl dostępne są ich dwa warianty. PRINCE P&S STAGE 2 Orange, która jest aż o 50% wolniejsza od standardowej piłki. Dzięki temu doskonale posłuży młodym adeptom tenisa ziemnego do nauki gry. Wolniejsza piłka treningowa dostarcza zdecydowanie więcej czasu na reakcję a korcie.

Podobnie piłka PRINCE P&S STAGE 1 - GREEN. Świetnie przydaje się początkującym graczom, ze względu na spowolnienie o 25% w porównaniu do standardowej piłki. Dlatego piłki treningowe Prince dostępne w sklepie Amazing.pl świetnie nadają się na trening dla najmłodszych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem ziemnym.

Dobierz odpowiednią piłkę treningową wybierając pośród najlepszych propozycji w ofercie sklepu Amazing.pl

Sklep Amazing.pl dbając o najwyższą satysfakcję swoic klientów, przygotował bogatą ofertę różnorodnych piłek treningowych, które będą odpowiednio wspierać grę zawodników, począwszy od początkujących, po średniozaawansowanych, aż po zawodowców. Piłki treningowe Prince z naszej oferty najlepiej sprawdzą się podczas gry najmłodszych zawodników,którzy na kortach stawiają swoje pierwsze kroki. Zapraszamy na zakupy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium