O firmie
Amazing to profesjonalny sklep tenisowy, który powstał z wielkiej pasji, ale też wieloletniego doświadczenia w tej dyscyplinie sportu. 
Naszą ambicją było stworzenie miejsca przyjaznego dla wszystkich graczy, bez względu na umiejętności czy doświadczenie.

Sklep stacjonarny na kortach tenisowych Warszawianki - największego obiektu tenisowego w Polsce jest sercem koncepcji, miejsca przyjaznego, z kameralną atmosferą w którym mamy czas spokojnie wysłuchać Waszych potrzeb, doradzić i dobrać możliwie najlepiej pasujące produkty.

Te cechy staramy się oddać również rozmawiając z Wami telefonicznie oraz korespondując mailowo i poprzez SMS.

Od lat słuchamy Waszych potrzeb i staramy się wychodzić Wam na przeciw.

Największą nagrodą jest Wasze zaufanie w sferze stałych klientów robiących zakupy jak i zawodników i amatorów powierzających nam swoje rakiety. Doceniamy to w ramach rabatów stałego klienta, szybkiej 24h wysyłki oraz darmowej wysyłki od 249 zł a także możliwością zwrotu towarów w ciągu 30 dni.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszych sklepach były dla wszystkich przyjemnością. 

 

Serdecznie zapraszamy

Zespół sklepu Amazing


Sklep internetowy działający pod adresem www.amazing.pl jest prowadzony i administrowany przez Amazing s.c. z siedzibą w Otwocku, ul. Olszowa 15a, 05-400 Otwock, NIP 532-205-31-05, telefon kontaktowy: (+48) 793 232 222, mail: sklep@amazing.pl, prowadzący działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Rozwoju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium