Prawidłowy rozwój młodego tenisisty zależy w dużej mierze od tego, jakim sprzętem na co dzień gra. Dobrze dobrany sprzęt pozwala na realizację treningowych celów oraz pozytywnie wpływa na rozpalenie miłości do sportu, jakim jest tenis ziemny. Doskonale zdają sobie z tego sprawę specjaliści w firmy Gamma. Rakiety juniorskie Gamma cechują się dużą uniwersalnością oraz wytrzymałością, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez początkowych adeptów tenisowej sztuki.

Rakieta juniorska Gamma to połączenie unikatowego stylu i trwałości. Dzięki temu rekomenduje się ją początkującym, których sprzęt jest bardziej narażony na ewentualne zniszczenia. To również bardzo ciekawa opcja dla najmłodszych, dzięki czemu już kilkuletnie dzieci bez problemu mogą grać w tenisa, wykorzystując rakiety firmy Gamma. Projektując rakiety, profesjonaliści z Gamma, zadbali o to, by były przede wszystkim maksymalnie bezpieczne dla użytkowników, dzięki czemu ich wykorzystanie minimalizuje ryzyko ewentualnych kontuzji.

Rakiety dla najmłodszych

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które znajdziemy między innymi w internetowym sklepie Amazing.pl, jest rakieta Quick Kids 25. To produkt firmy Gamma, który stworzono z myślą o najmłodszych tenisistach, którzy dopiero zaczynają swoją wielką przygodę z tenisem ziemnym. Rakieta dla początkujących Gamma cechuje się maksymalnym dopasowaniem do potrzeb i możliwości małego dziecka. Jest przede wszystkim lekka, dzięki czemu nie będzie generowała przesadnego zmęczenia dziecka oraz nie będzie sprawiała mu trudności w codziennym użytkowaniu.

Ponadto wykonano ją ze wzmocnionego aluminium, co bezsprzecznie zwiększa jej żywotność. Nie od dziś wiadomo, że początkujący tenisiści, w tym również dzieci, mają większą tendencję do niszczenia sprzętu, co związane jest z ich podstawowymi umiejętnościami. Z rakiet firmy Gamma bardzo często korzystają trenerzy tenisa, którzy rekomendują jej używanie przez początkujących zawodników obu płci. Jeżeli Twoje dziecko jest początkujące i chcesz zaszczepić w nim miłość do tenisa, to produkty marki Gamma będa dobrym rozwiązaniem.

Gamma

Gamma Quick Kids 25 Gamma Quick Kids 25
Producent: Gamma
Cena: 69,00 zł 99,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl