Wiek juniorski to newralgiczny wiek w rozwoju każdego sportowca. To właśnie na tym szczeblu bardzo często zapadają najważniejsze decyzje, które później wpływają na to, czy dany sportowiec odniesie sukces, czy jednak porzuci wymarzoną dyscyplinę sportu. To również okres, w którym następuje bardzo szybki wzrost umiejętności młodych adeptów tenisa oraz wkraczają oni w wymagający cykl turniejów, gdzie mogą weryfikować swoje umiejętności z konkurentami. Ostatecznie tylko część z nich zrobi karierę w profesjonalnym cyklu tenisowym.

Amerykańsko-holenderska firma Head doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest to czas, dlatego stworzyła najwyższej jakości sprzęt tenisowy dedykowany juniorom. Rakiety juniorskie Head to nie tylko gwarancja najwyższej jakości sprzętu tenisowego, ale również maksymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji gracza. Szeroki zakres sprzętu marki Head możemy znaleźć w sklepie internetowym Amazing.pl, który skierowany jest zarówno do profesjonalistów oraz do amatorów tenisa ziemnego w każdym wieku.

Na jaką rakietę postawić?

Decydując się na rakietę, powinniśmy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym przede wszystkim wiek, wzrost oraz płeć dziecka i jego umiejętności. Rakieta juniorska Head może różnić się pod wieloma względami. Różna waga jest skierowana do zupełnie różnych grup odbiorców, podobnie jak rozmiar główki lub też technologia, którą użyto w produkcji. Kolekcja Head to minimum kilkadziesiąt wysokiej jakości rakiet, w tym również takie pozycje jak rakieta dla początkujących Head.

Ciekawym rozwiązaniem dla juniorów może być seria Gravity jr 25, która jest odzwierciedleniem seniorskiego modelu, ale dopasowanym do potrzeb najmłodszych, w tym dzieci poniżej 10. roku życia. Rakieta oczywiście dostępna jest w różnych rozmiarach. Młode tenisistki na pewno zwrócą uwagę na kolekcję Head Maria, która powstała we współpracy z Rosjanką Marią Sharapową. To wyjątkowy model, który cieszy oko również designem oraz barwami, w tym kolorem różowym. Dostępna jest zarówno w wersji dla dwulatek oraz dla kilkunastoletnich juniorek, które pukają do poważnego tenisa. Szeroki wybór rakiet Head pozwoli na odpowiednie dopasowanie sprzętu do indywidualnych wymagań młodego użytkownika.

Head

Head Extreme Jr 19 Head Extreme Jr 19
Producent: Head
Cena:

99,00 zł

Cena regularna: 110,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl