Rakiety juniorskie Wilson są dedykowane początkującym tenisistom już od najmłodszych lat. Już w wieku przedszkolnym możesz pomóc dziecku odkryć pasję i talent, a dzięki nowoczesnej technologii oraz dobrze dobranemu sprzętowi zapewnisz dziecku trening bezpieczny, a jednocześnie pełen pozytywnych wrażeń.

Wilson to popularna marka, która wyspecjalizowała się w tworzeniu sprzętu dla sportowców, w szczególności tenisistów, od początkujących graczy po profesjonalistów. Rakieta juniorska Wilson jest odpowiedzią na szczególne potrzeby najmłodszych graczy. Te wysokiej jakości produkty od wielu lat są wybierane przez trenerów na całym świecie do nauki początkujących graczy.

Odpowiednia waga i jakość, czyli o rakietach Wilson

Rakiety juniorskie różnią się od dorosłych rakiet wagą oraz możliwościami rotacji. Sprzęt tego typu pozwala najmłodszym na wykonanie skomplikowanych manewrów bez narażenia na kontuzje, co bywa częstym problemem w początkowej fazie rozwoju umiejętności. Aby uniknąć zniechęcenia młodego, ambitnego zawodnika, warto zainwestować w produkty Wilson.

Rakiety juniorskie Wilson zostały stworzone z myślą by jak najbardziej ułatwić osiąganie coraz wyższego poziomu najmłodszym graczom. Wśród wielu modeli tej marki można wybrać różne rakiety, dopasowane do umiejętności, wieku i wzrostu.

Duży wybór rakiet Wilson na Amazing.pl

Znajdź idealną rakietę dla początkujących w sklepie internetowym amazing.pl. W ofercie dostępne są różne modele, takie jak Pro Staff, Blade, Clash, Ultra czy Burn. Dzięki wyszukiwarce w prosty sposób można wybrać rozmiar rączki, układ strun oraz określić zakres cenowy.

Rakiety juniorskie Wilson dostępne są w bogatej kolorystyce, z pokrowcem lub bez. Marka Wilson jest jedną z najbardziej popularnych marek w tenisie juniorskim. Wysoka jakość sprawia że jest to niezawodny sprzęt dla początkujących jak i zaawansowanych juniorów. W ofercie amazing.pl są też pozostałe akcesoria dla młodych miłośników tenisa i marki Wilson, m.in. piłki do gry, kolorowe owijki, wibrastopy czy frotki.

Wilson

Wilson US Open 19 Wilson US Open 19
Producent: Wilson
Cena:

99,00 zł

Cena regularna: 130,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl